loading
All news

All news

İstanbul’un incisi İstinye’de, Boğaz’ın eşsiz manzarasına hakim Fenz Restaurant, yeni menüsü ve büyüleyici atmosferiyle aşkın ve lezzetin buluştuğu unutulmaz bir deneyim vadediyor.

Boğaz’ın benzersiz güzelliğine eşlik eden konumuyla romantik bir atmosfer sunan Fenz, misafirlerini aşk dolu gurme bir yolculuğa çıkaracak. Mutfak şefi Tolga Bozok önderliğinde özenle seçilen lezzetler, romantizm ve gurme tatları bir araya getiriyor.

Farklı menü seçkisi ve lezzetleriyle dikkat çeken mekanda pek çok imza yemek bulunuyor. Her biri özenle hazırlanan lezzetler, Sevgililer Günü’nüzü unutulmaz kılacak. Tatlı olarak ikram edilen “Fenz Kiss” ise günün anlam ve önemine oldukça uygun bir finale imza atıyor. Mekanın romantik atmosferi bu eşsiz lezzetlere ayrı bir güzellik katıyor.

Roof Top bar ise akşam 18:00 ile 01:00 saatleri arasında çiftlerin unutulmaz anlar yaşayabileceği bir mekan olarak hizmet veriyor. Son derece şık ve konforlu bir ambiyans sunan terasta ışıl ışıl Boğaz manzarası eşliğinde müziğin ritmine kapılarak imza kokteylleri deneyebilirsiniz.